Álláslehetőség a Mária Rádióban

2015. 01. 21
Mária Rádió

Budapestre és Mórra keres pályakezdő munkatársakat a Mária Rádió.

Jelentkezéseket Boros Zoltán e-mail címére lehet küldeni.

1.) Marketing – Promóciós Gyakornok

Munkavállalókat a Mária Rádió budapesti v. móri stúdiójában foglalkoztatjuk, mentorált munkakörben. A foglalkoztatás a „TÁMOP-1.4.1-12/1“ pályázati támogatás keretében történik. Bérezés a pályázati keretekben megszabottak szerint.

Pályázati feltételek: felsőfokú végzettség és kézhez kapott diploma, a belépést megelőző 4 hónapban a jelentkező nem állt fizetett alkalmazásban és nincs nappali tagozatos hallgatói jogviszonya. Korhatár: 30 év.

Munkakör:

  • Mecenatúraépítés, Kapcsolatok kialakítása céges támogatókkal
  • A rádió terjesztési feladatainak ellátása
  • Önkéntesek számának növelése, címlista-építés
  • Online felületek tartalom frissítése, hírlevél kampányok
  • Műsorkészítés, műsorok promóciója
  • Önkéntes menedzsment

Elvárások:

  • szervezőképesség
  • együttműködési és feladat megoldási készség,
  • elhivatottság

2.) Turisztikai Marketing Gyakornok

Munkavállalót Budapesten keresztény civil szervezetnél foglalkoztatjuk, mentorált munkakörben. A foglalkoztatás a „TÁMOP-1.4.1-12/1“ pályázati támogatás keretében történik. Bérezés a pályázati keretekben megszabottak szerint.

Munkakör:

  • Turisztikai marketing munka,
  • Pályázati projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Vallásturisztikai végzettség előnyt jelent
  • Eredmény orientáltság
  • Munkahelyen kialakult szellemiség megértése
Címkék
munkalehetőség
Mária Rádió