Csatlakozz az RMS csapatához a LevelUP! programban

2024. 01. 16
1

Kedves cserkésztestvér!

 

Egy remek lehetőség adódott 16 és 35 év közötti fiatalok részére.

Töltsd el április 12-13-át Brüsszelben az Európai Parlamentben a Szlovák Ifjúsági Tanács küldötteivel és további 1200 résztvevővel Európa többi országából!

Küldd tovább ismerőseidnek is.

A felhívás alább olvasható szlovákul. 

 

Jó munkát!

 

 

Milí kolegovia,

 

Všimli ste si našu výzvu na našich sociálnych sieťach? Ak nie, radi by sme na ňu obrátili vašu pozornosť.

Si mladý človek vekom 16 až 35 rokov a nemáš plány na 12-13. apríl 2024? Ponúkame ti straviť tieto dni v Európskom Parlamente v Bruseli s delegátmi Rady mládeže Slovenska a ďalšími 1 200 účastníkmi zo všetkých krajín Európy.  Ak poznáš niekoho, koho by to zaujímalo, prosím, pošli mu túto výzvu.

Môžeš byť z akéhokoľvek regiónu Slovenska, študujúci alebo pracujúci. Nehľadáme len “ľudí z odboru”. Podmienkou je, že si vo svojej komunite aktívny alebo sa chceš stať aktívnym. 

Očakávame, že tvoja angličtina bude minimálne na strednej úrovni. Nevyžadujeme žiadne jazykové certifikáty ani jednotku na vysvedčení. 

Aj keď máš “len” 16, 17, 18 určite o tebe chceme počuť. 

Organizátorom podujatia je Európske fórum mládeže. Organizátor poskytuje ubytovanie a raňajky. Náklady na dopravu budú preplatené po podujatí. Náklady na stravu okrem raňajok znáša učastník. 

Svoju žiadosť pošli na link v stories alebo bio. Je krátka, zaberie ti len pár minút. 

Uzatvorenie prihlášok je 1. februára 23:59.

Odoslaním tejto prihlášky sa o miesto uchádzaš. O výsledku ťa budú organizátori informovať v priebehu februára. 

Viac informácii o podujatí nájdete na stránke organizátora (v anglickom jazyku): https://www.youthforum.org/activities/levelup24

Rada mládeže Slovenska, ako člen Európskeho Fóra mládeže, má k dispozícií niekoľko garantovaných miest pre účastníkov. Radi by sme ponúkli garantovanú účasť niektorým aktívnym mládežníkom z členských organizácií. 

O garantované miesto pre člena Vašej organizácie sa môžete uchádzať do 29. januára 2024 23:59 splnením týchto dvoch krokov:

  1. Nominant vyplní krátku žiadosť na stránke organizátora: https://www.youthforum.org/activities/levelup24
  2. Vaša organizácia zašle mail s menom, priezviskom, dátumom narodenia a krátkou informáciou (max 100 slov) o nominantovi na international@mladez.sk a lukassvana5@gmail.com

Jedna organizácia môže nominovať viac účastníkov. 

Dôrazne povzbudzujeme ľudí bez ohľadu na pôvod, etnikum či zdravoté znevýhodnenie, aby sa prihlásili. Slovenské občianstvo alebo určitý druh pobytu na Slovensku nie je podmienkou. Pri zdravotnom znevýhodnení sa na podujatí poskytuje podpora. 

V prípade otázok neváhajte kontaktovať organizátorov alebo nás na mailoch vyššie. 

Tešíme sa Vaše nominácie!

S pozdravom,

delegáti RmS